הזמנה לאהבה

החיים שלנו מורכבים. המון צרכים, רגשות, רצונות, מחשבות ומצבים ובתוך כל אלו כולנו מנסים להיות מאושרים. אך מהו אושר אם לא אהבה? אמתית ורצינית, לא זמנית ורדודה. אהבה שבאה מתוך הלב ממש. כזו שלא תיעלם בשום תנאי. כמו השמש, שגם בעננות הגבוהה ביותר, ובסערה הכי החזקה והעוצמתית שיש, היא שם. תמיד מאירה, קורנת, חמה וחזקה. גם אם איש לא רואה, לא מרגיש ולא נוגע, היא פשוט שם כחוק הטבע. האהבה שכולנו מחפשים היא נצחית, בניגוד לשמש. היא קיימת שם והמשימה שלנו בחיים הסוערים והמאתגרים האלו היא לגלות אותה ולהתחבר אליה עד אחדות גמורה.

האהבה הזו מפעילה אותנו, כל אחד ואחת, כל מה שחי, כל מה שנראה ומה שנסתר. הכל פועל ומתקיים מכוח אהבה. הוא הלב של כל דבר, המהות של כל הקיים. אין עוד מלבדו.

ומה היא רוצה מאתנו אותה האהבה? ולמה היא לא מניחה לנו להירגע?

האהבה רוצה להתגלות. זה טבעה. היא רוצה למלא כל מקום וחלל ובכל רגע. היא רוצה לשלוט באופן מוחלט ותמידי. והיא שם, בכל מקרה זו היא המציאות ולא תשנה זאת שום התנגדות. כל שיש לשנות זו את ההסתכלות. אם נוכל לפתח בתוכנו עדינות נפשית, רגישות פנימית, חוש עליון. נוכל להרגיש אותה במלוא עוזה ועוצמתה. נוכל לחוש שהיא תמיד הייתה ותמיד נמצאת ולעולם לא תתמוגג. נוכל להרגיש אותה בכל רגע ולנצח. ללא כל קשר למי ראש הממשלה או למזג האוויר. במנותק לחלוטין ממשקל גופנו, גובה הציונים שלנו וכמות הלייקים בפייסבוקינו. פשוט להתחבר אליה כי היא בתוכנו, היא תתגלה. זה טבעה וייעודה.

אם נשכיל להיות חכמים ורגישים, נבוא לקראתה ונתכונן בשמחה לפגוש אותה ולהתאחד עמה. היא תגיע אלינו, לכולנו, במוקדם או במאוחר, בטוב או ברע, בנעים או בייסורים קשים. היא שם והיא תתגלה במלוא תפארתה.

האהבה מזמינה אותנו אליה, כמו אימא גדולה ואוהבת, כמו שמש חמימה נצחית. היא מזמינה אותנו להרגיש אותה ולחיות בה. לנשום אותה ולפתוח את הלב. לחיות בשבילה ולהתמזג איתה כי האושר האמתי הוא אהבה.

תגיעו במהרה. היא לא אוהבת לחכות.